O ateliéru


Ateliér Studio APA je Studio APA je dynamická italská architektonická kancelář se sídlem v Praze, který působí po celé České republice i v celé Evropě.


Jeho zakladatelem je Andrea Palazzo,Italský architekt v České republice, žijící v Praze už dlouho řadu let. Během let žijících v historické Praze získal velké zkušenosti v oboru rekonstrukce historických budov, jakož i s projektováním staveb nových, jako jsou obytné domy, byty, vily a designové obchody.
Díky dlouholetým zkušenostem získaným jak v Itálii, tak i v České republice, jsou odborníci této italské architektonické kanceláře schopni zadavatele nasměrovat k takovým řešením, která jejich potřebám vyhoví nejlépe, ať už se jedná o přijatelnost cen nebo časových lhůt, stejně tak jako v případech omezení týkajících se ochrany krajiny a limitů urbanistických.

V posledních letech se ateliér zaměřil na projektování staveb domů realizovaných pomocí 3D tiskáren. V současné době je naše studio jedním z mála architektonických projekčních ateliérů, které umí vyprojektovat a pomocí praktických řešení vytvořit veškerou konstrukční i architektonickou složku tak, aby vedla k získání nezbytných povolení projektů používajících v České republice tento druh technologie. Poradenství a projektování domů pomocí tiskáren 3D poskytujeme i mimo území České republiky.

Cílem naší práce je v plné míře uspokojovat očekávání a představy našich zákazníků, a to tak, že vytváříme produkty, které jsou zároveň esteticky přitažlivé ale i funkční a vyhovují tak představám naší klientely jak o jejich bydlení, tak i o jejich potřebách pracovních.

TÝM

Objevte tým Studio APA

architekti Studio APA tým

SLUŽBY

Objevte všechny služby Studio APA

Studio APA služby